Loomio

Napisz kilka słów o sobie!

MJ
Mateusz Jarosiewicz Public Seen by 380

Napisz tutaj w kilku zdaniach o tym kim jesteś. Co uważasz, że warto by inni wiedzieli o Tobie? Może masz jakieś szczególne cele, plany lub zdolności? Jesteś już zaangażowany w życie osiedla lub miasta? Planujesz wystartować w najbliższych wyborach?

MJ

Mateusz Jarosiewicz Sun 5 Mar 2017

Jestem Polakiem, patriotą. Urodziłem się we Wrocławiu i tutaj mieszkam. Jestem Chrześcijaninem - Katolikiem. Studiowałem na Akademii Koźmińskiego w Warszawie. Byłem przedsiębiorcą i z sukcesem rozwinąłem i sprzedałem sieć komputerową STER-net we Wrocławiu. Prowadziłem także centrum edukacji kreatywnej tzw. coworking COCOBAR na ul. Uniwersyteckiej. Od 2012 roku jestem przedstawicielem fundacji Instytu Północny i członkiem think-tanku IP.TT. W ramach concept generator "WROCŁAW 2.0" współtworzyłem m.in. strategię promocyjną dla uczelni wyższych Osada Twórców oraz koncepcję informacyjnego serca miasta. Obecnie na szczeblu rządowym lobbuję m.in. za realizacją mojej strategii "Nowe Życie w miastach" oraz programu "City2".

WG

Wiktor Glapiński Sun 5 Mar 2017

Nazywam się Wiktor. Pomimo młodego wieku (rocznik 1999) w mojej głowie przetaczają się specyficzne, pomysłowe impulsy, mogące wpłynąć na przyszłość wielu ludzi. Jestem wychowanym człowiekiem szanujących osoby o wyższym poziomie autorytetu, lecz jednocześnie bezpośredni i szczery w swoich poglądach i zdaniu. Jeśli chodzi o wyznanie religijne, katolikiem jestem tylko papierkowo ze względu na odbyte nabożeństwa takie jak bierzmowanie. Pomijając kwestie formalne, jestem osobą niezależną religijnie.

Paradoksalnie jednak interesuję się mistycyzmami i nurtami religijnymi. Wgłębiam się w to, ponieważ jestem zdania, że znajomość kultur jest bardzo ważna. Ponadto w krąg moich pasji wlicza się psychologia, zajęcia artystyczne, ekonomia, prawo i wszystko, co może przydać mi się w przyszłym życiu i pozwolić mi czerpać profity.

Jestem uczniem szkoły ZSE-A Wrocław (Technikum nr 13 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu). Pomimo przeciętnych ocen posiadam dużą znajomość wiedzy z wielu dziedzin. Unikam niepotrzebnych form edukacji, skupiając się na zagadnieniach możliwych do wykorzystania w długoterminowej perspektywie, gdzie ich rozwój przyczyni się do uzyskania profitów w różnej postaci.

Uwielbiam działać w grupach, gdzie głównym celem jest rozwój społeczeństwa. Uznaję to za elementarny cel, pozwalający na podniesienie poziomu życia w otaczającym nas środowisku.

To tylko podstawowe informacje, zachęcam do dyskusji ze mną! ;)